« Zpět do kalendáře

ODPOLEDNÍ MINIKONSTELACE (rodinné, karmické, nadčasové 6D i konstelace těla a emocí)

VICTORIA VERONIQUE STEEL a ŠÁRKA LOTA KELLY pro vás připravily tříhodinové odpolední minikonstelace.

1) RODINNÉ KONSTELACE dokáží zrcadlit naši přítomnost a čistit vztahy, ve kterých se právě nacházíme. Kde ale vznikly a proč nás dodnes provází, nám nezodpoví. Přesto pomohou pochopit jednotlivé vztahy a pohledy na nás, od našich blízkých a významně pomohou vše v přítomnosti pročistit.
2) KARMICKÉ KONSTELACE prozrazují příčiny všech důsledků, kterými si v přítomné inkarnaci procházíme. Na téma (závislost, nemoc, finance, partnerský nefunkční vztah, vztah s určitou osobou, nevhodné zaměstnání, cyklení či opakovaný vzorec…) se postaví několik konstelací z různých životů, odkud pramení současný problém a vždy se vše v minulém životě uzavře, aby nic neprosakovalo do Tady a Teď.
3) KONSTELACE TĚLA A EMOCÍ Naše těla jsou pod neustálým tlakem všech událostí, vztahů a stresu. Důsledkem toho vznikají energetické bloky, ukládání nezpracovaných emocí a základ pro vznik onemocnění či disfunkce systémů. Konstelace umožňují nejen nahlédnout pod povrch těla, ale i pochopit, jak se tělo uvnitř cítí, jak na vzniklou situaci reaguje ego či duše. Díky tomu lze snadno vše pochopit a uzdravit.
4) NADČASOVÉ KONSTELACE 6D nás přenáší do nejhlubšího života naší budoucnosti. Označení pro tuto realitu je mnoho. (5D, 6D, Rozžitý život, Domov, Vzestup, Návrat, Přechod…). Jedná se o náš duchovní život, ještě před nástupem karmického vývoje. Vztah se svým dvojplamenem, místo, kde se zaměstnání mění na poslání a kde je naše duše opět propojena s Vyšším já a v souladu se Vším. Ačkoliv se v žádné dostupné literatuře nedočteme o datu, kdy k tomuto návratu Domů dojde, naše kapacita vnímání se začíná rozšiřovat, prohlubovat a rozpomínat si na to, kým ve své skutečné podstatě jsme. Nadčasové konstelace 6D nám umožní nahlédnout do svého potenciálu a přinést nám informace i tolik důležitý pocit Bezpodmínečné lásky, klidu, smíření a nadhledu pro náš život Tady a Teď (ve 3D).

Jedná se o výjimečné konstelace, kde se neřeší, nečistí, není v nich žádné emoční drama, ale naopak nás dobíjejí svou úchvatnou vysoko vibrační energií, která působí jako hojivý balzám, jak na naši duši, tak na tělo a usnadňují celý proces Transformace, kterou chtě nechtě všichni procházíme.

Cena je stejná pro všechny. Kdo si bude stavět, se určuje na místě podle závažnosti a akutnosti situace. Věřte, že i pokud si stavět konstelaci nebudete, vždycky je to přínos pro všechny zúčastněné. Za tříhodinové setkání se zpravidla postaví 3 – 4 konstelace, které jsou tzv. „šité na tělo“, takže až u konkrétního zájemce se na místě rozhodne, jaký druh konstelací se zvolí. REZERVACE předem na. centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Datum a čas konání: 
14.08.2019 - 15:30 - 18:30
28.08.2019 - 15:30 - 18:30
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Centrum setkávání
Neplachova 2297/1, České Budějovice
Vstupné: 
500 Kč
Pořadatel: 
Šárka Lota Kelly
605 148 913
Mapa:
48.98535
Mapa:
14.467384
Mapa:
16
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu