« Zpět do kalendáře

MUŽSKÝ KMEN - Podzimní kurz pro muže

Prostor, kde muži objevují sami sebe. Přijďte na první večer 7.10. k začínajícímu podzimnímu kurzu pro muže. Zažijte, jaké to je být součástí podporujícího mužského kmene.

Chcete v životě již dlouho udělat změnu, ale stále to odkládáte? Cítíte, že se v životě stále točíte dokola? Chybí vám směr a vize? Vnímáte, že žijete nebo jen přežíváte?

Co Vás na kurzu čeká? – Objevíte hloubku, upřímnost a respekt v čistě mužské společnosti. – Spojíte se s vnitřními pocity a potřebami. – Najdete svou podstatu, sílu a životní energii. – Zlepšíte komunikaci s ostatními lidmi a porozumění v partnerském životě. – Naleznete spojení se sebou a získáte větší sebedůvěru. – Protáhnete a rozcvičíte celé své tělo, zbavíte se napětí a stresu. – Získáte nové návyky, které přinesou více radosti a pravdivosti do života.

Co se v kurzu naučíte ? Vyjádřit a sdílet své potřeby, pocity, myšlenky. Spojit se sám se sebou, najít svůj vnitřní zdroj síly a sebedůvěry. Zorientovat se v sobě a porozumět si. Uvolnit a napojit se na své potěšení, přinést do života více radosti a živosti. Probudit v sobě odvahu se vyjádřit a žít život podle sebe.

Kurz je určen pro všechny dospělé muže bez rozdílu věku. Svoji účast nahlaste předem na emailovou adresu: muzskykmen@email.cz nebo skrze webový formulář na webu: muzskykmen.webnode.cz., příp. na tel. 602 491 707 (i sms) Kapacita kurzu je omezena na 15 mužů. Provázet budou: JAROSLAV MIŠKOVSKÝ a DAVID SVOBODA

Datum a čas konání: 
07.10.2021 - 18:30 - 16.12.2021 - 21:00
Změna programu a místa vyhrazena
Místo konání (výběr z číselníku): 
Centrum Ve Smetance
B. Smetany 34, 37001 České Budějovice
Pořadatel: 
Jaroslav Miškovský
602 491 707
Mapa:
48.98009
Mapa:
14.47928
Mapa:
14
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu