« Zpět do kalendáře

MOHENDŽODÁRO – TANEČNÍ ŽENSKÉ MEDITACE

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento sytém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára. Jde o devět meditací, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženy a odpovídají jejich potřebám. Základní potřeba ženy je milovat a být milovaná. Taneční Meditace Mohendžodáro je unikátní projekt meditačních technik a terapií pro osobní transformaci ženy. Každá meditace tvoří terapii, která rozvine vaše ženství, péči o tělo i duši. Vždy je zaměřena na určitou hlubokou vnitřní potřebu ženy s praktickými účinky. Všechny meditace jsou jedinečné, laskavé, přístupné a otevřené i začátečnicím. Jsou doprovázené skladbami komponovanými speciálně pro tento účel.

Zářijová témata: LASKAVÉ SEBEPŘIJETÍ a TVŮRČÍ DĚTSTVÍ (16., 23. a 30.9.), další témata v říjnu. Originální hudba využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, nástroji, barvou hlasu. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se. Do těchto meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál, který ženě umožní spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá přitom rezonanční techniky a blahodárné cvičení, přírodní léčbu, používá mudry, vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Taneční meditace umožňují poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy. Meditace provázejí ženy na cestě za jejich ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají sami sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samým podporují svou psychickou sílu a objevují své jedinečné vlohy. Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravění těla, harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů. Soudobá žena vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastnosti a přebírá mužské role. Ženské meditační techniky umožňují ženě uvědomit si, kde se nachází a případně to změnit. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby a má nejhlubší dopad. Dokáže zasáhnout příčinu problému a pracovat s ní. Díky nabízeným metodám může žena znovu objevit svou hravost, podporovat smysl pro umění a tvořivost, zároveň poznat, jak zachází se svou mužskou silou. Toto uvědomění umožní harmonizaci ženské a mužské síly. Vyvážení obou principů povede k úžasné spolupráci žen a obnově celé společnosti.

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 Vede: KATEŘINA GRACE SOLDÁTOVÁ, www.srdcezivota.eu, tel. 602 149 311

Datum a čas konání: 
16.09.2020 - 18:30 - 20:30
23.09.2020 - 18:30 - 20:30
30.09.2020 - 18:30 - 20:30
Zobrazit všechny termíny
Místo konání (výběr z číselníku): 
Centrum setkávání
Neplachova 2297/1, České Budějovice
Vstupné: 
Cena za všechny 3 lekce je 500 Kč, jednotlivě 250 Kč.
Pořadatel: 
Kateřina Grace Soldátová
605 148 913
Zdroj dat: 
www.centrum-setkavani.cz, www.srdcezivota.eu
Mapa:
48.98535
Mapa:
14.467384
Mapa:
16
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu