« Zpět do kalendáře

Den otevřených dveří na TF

Teologická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích otevře své brány pro zájemce o studium. Ti ji mohou navštívit a dozvědět se více o přijímacím řízení, o aktivitách fakulty a zahraniční spolupráci. Informace získají i o studijních oborech - bakalářských: Filosofie a religionistika, Teologie, Pedagogika volného času, Sociálně charitativní práce a navazujících magisterských oborech: Filosofie, Teologie, Teologie služby, Učitelství náboženství a etiky, Pedagogika volného času, Etika v sociální práci. Návštěvníci si mohou promluvit se studenty i pedagogy a také mohou navštívit sociální, teologický, filosofický či pedagogický workshop.

Již při vstupu do budovy si budoucí studenti budou moci prohlédnout výstavu knih, které napsali vyučující TF JU. Vlastní program začne v 10 a ve 13 hodin v učebně č. 204, kde bude pro návštěvníky připraveno krátké seznámení s fakultou včetně videoprojekce o studiu. Prezentovány budou rovněž projekty a aktivity, na kterých se podílí studenti školy. Nakonec se zájemci o studium mohou vypravit se svým mobilním telefonem nebo i bez něj na prohlídku fakulty a zahrát si společenskou a tvořivou hru, kterou pro zájemce o studiu připravili studenti TF JU.

Jak bude vypadat prohlídka fakulty s mobilním telefonem? Mobilní telefony fungují i jako čtečky tzv. QR kódů. Student tedy použije svůj mobil a načte QR kód. Na telefonu se mu zobrazil text, informace o místě, kde se nachází a informace jakou trasou má postupovat dále. Na prohlídkové trase na něj čeká biblický workshop, jazyková dílna i prohlídka kaple. Kdo z příchozích bude mít se svým mobilním telefonem problém, může se obrátit na studenty průvodce, kteří mu poradí, jak s technikou komunikovat.

„Teologická fakulta je moderní a otevřená instituce, jenž vzdělává osoby všech generací a motivuje je k osobnímu rozvoji na základě křesťanských hodnot. To budoucí studenti poznají i v rámci Dne otevřených dveří.“ říká doc. Rudolf Svoboda, děkan Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Datum a čas konání: 
11.01.2019 - 10:00 - 15:00
12.01.2018 - 10:00 - 15:00
Zobrazit všechny termíny
Zdroj dat: 
Jihočeská univerzita
Mapa:
Mapa:
Mapa:
Mapa se načítá...
Zavřít
Mapa se načítá...
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu